01.03.2018

Rozhovor TV MŇAM 1. díl

 

Read More
26.11.2017

Proč je pitný režim tak důležitý?

Voda je hlavní součástí vnitřního prostředí organismu. Její množství v lidském těle závisí na věku, hmotnosti a pohlaví jedince, individuálně fyziologicky kolísá podle příjmu a výdeje. Průměrné množství celkové tělní vody u dospělého muže činí 60%, u ženy 50% tělesné hmotnosti. U dětí je podíl celkové tělní vody na jejich tělesné hmotnosti vyšší, u novorozenců dosahuje až 77%.

Read More
26.11.2017

Co patří do moderní kuchyně?

Je vaše kuchyně vysoce moderní? Nebo dáváte přednost spíše rustikálnímu pojetí? V tomto směru má každý své priority, ale i do domácnosti s patinou se mohou skvěle hodit některé moderní vymoženosti, se kterými si velmi zjednodušíte život a zpříjemníte interiér. Abyste toho dosáhli, je nutné sladit doplňky a příslušenství s použitým nábytkem a barevným provedením kuchyně.

Read More
26.11.2017

Pitný režim zaměstnanců

Pitný režim je dnes často skloňovaný pojem. A to plným právem, protože i mírný nedostatek vody v organismu vede k celkovému poklesu duševní a fyzické výkonnosti, úbytku koncentrace a únavě.

Read More
26.11.2017

Deset zajímavých informací o vodě

Rozhodli jsme se zpestřit náš blog sadou zajímavostí o vodě. Věříme, že některé informace by vás mohly zaujmout.

Read More
26.11.2017

Proč nekupovat vodu v PET lahvích

V tomto článku si probereme důvody, proč není racionální kupovat vodu balenou v PET lahvích – a proč raději dát přednost vodě z aquamatu (výdejníku vody) a vratným obalům.

Read More
26.11.2017

Desatero pro správnou hydrataci

Voda ovlivňuje a reguluje většinu procesů v našem těle. I proto bývá označována za životadárnou tekutinu. Aby byla opravdu dobrým pomocníkem, je třeba se naučit ji správně používat…

Read More
26.11.2017

Mít vlastní vodu, je jako najít oázu v poušti

Asi málokdo si uvědomí, že únava, nedostatek energie a koncentrace, ale také třeba schopnosti kreativního uvažování mohou být důsledkem špatného pitného režimu. Přitom zajistit kvalitní vodu nejenom v pracovním procesu už dnes není žádný problém.

Read More
26.11.2017

Výdejní automaty na vodu

Výdejní automaty na vodu získávají na oblibě nejen jako řešení přístupu k pitné vodě pro veřejná místa jako jsou čekárny, společné chodby. Častými odběrateli jsou i kanceláře nebo domácnosti. Pohodlný přístup k pramenité vodě, okamžitá dispozice horkého nebo chlazeného nápoje, úspora času s dovozem balené vody, jsou hlavními výhodami zařízení.

Read More
26.11.2017

Barelová voda

Barelová voda zajistí komfortní přístup k čerstvé vodě s možností volby mezi horkou či chlazenou variantou. Vysoce hygienická forma výdeje umožňuje zapojit výdejníky s barelovou vodou i na veřejná místa nebo místa s frekventovaným provozem. Ale pohodlný přístup si může dopřát i vaše kancelář či domácnost.

Read More